TURUNDUSPLAAN 4 ETAPIS: Strateegiad ja põhipunktid turundusplaanide loomiseks, mis toimivad por Stefano Calicchio

TURUNDUSPLAAN 4 ETAPIS: Strateegiad ja põhipunktid turundusplaanide loomiseks, mis toimivad Stefano Calicchio

Bajar TURUNDUSPLAAN 4 ETAPIS: Strateegiad ja põhipunktid turundusplaanide loomiseks, mis toimivad por el autor:

Stefano Calicchio

¿Quiéres leer online o descargar TURUNDUSPLAAN 4 ETAPIS: Strateegiad ja põhipunktid turundusplaanide loomiseks, mis toimivad pdf completo? Aquí puedes hacerlo.

Te contamos un poco sobre el libro:

Mis on turundusplaan ja kuidas see toimib? Keda see tegelikult teenib ja kuidas saab see aidata spetsialistil või ettevõttel saavutada eeliseid konkurentide ees? Kuidas saab see muuta ettevõtte arengut? Sellest juhendist leiate lihtsad, selged ja põhjalikud selgitused selle kohta, kuidas turundusplaani õigesti koostada ja millised on tänapäeval kättesaadavad parimad tavad selle ülesande suurepäraseks täitmiseks. Raamat võtab lugejat käest kinni ja saadab teda läbi nelja järkjärgulise sammu, mis toovad esile teema põhipunktid:- mis on turundusplaan ja kuidas see toimib;- kuidas kirjutada tõhusat turundusplaani;- kuidas struktureerida edukat turundusplaani;- millised on parimad tavad, kõige levinumad vead ja kõige tõhusamad vahendid tulemuste mõõtmiseks.Eduka turundusplaani koostamine võib saada igaühele taskukohaseks, kuid ainult siis, kui te teate, kuidas seda teha. Lõpetage tuhandete lehekülgede pikkuste teoreetiliste käsiraamatute taga aja raiskamine ja avastage, mis on tegelikult oluline, lihtsa, stimuleeriva ja vahetu lugemisega. 

Datos del pdf
Stefano Calicchio 2021
ISBN: 9791220809276
Idioma: Español
Formatos: epub PDF, disponible para Windows, Android, iOS y más

Ver otros Libros de Economía y Negocios

Etiquetas relacionadas al libro:
TURUNDUSPLAAN 4 ETAPIS: Strateegiad ja põhipunktid turundusplaanide loomiseks, mis toimivad descargar pdf gratis, TURUNDUSPLAAN 4 ETAPIS: Strateegiad ja põhipunktid turundusplaanide loomiseks, mis toimivad epub completo, TURUNDUSPLAAN 4 ETAPIS: Strateegiad ja põhipunktid turundusplaanide loomiseks, mis toimivad en pdf en español sin registro

Información del fichero:

  • Cantidad de descargas: 943
  • Tamaño del fichero: 945KB
  • Cantidad de lecturas: 1518

¿CÓMO DESCARGAR ESTE LIBRO?

1. 📕Registrate gratis AQUÍ por 1 mes

2. 📕Antes que termine el mes, CANCELA la membresia

3. 📕Disfruta de todos los libros y contenidos que necesites

Registrate AQUÍ